לחיוג מהיר: 052-2500802

איתור נזילות

צנרת מים, ביוב, ניקוז, מרזבים, רטיבות מבפנים או מבחוץ, מי גשם או מי תהום

אנחנו בסניטיישן טכנולוגיות מבינים צנרת ועם הציוד החדיש ביותר וצוות מקצועי מסוגלים לאתר כל נזילה, רטיבות או הצטברות של מים ולחות.

סניטיישן טכנולוגיות מספקת מעטפת שירות מלאה - השלב השני לאחר איתור הנזילה הוא תיקון הנזילה ובסופו של דבר, ייבוש המשטחים הלחים.

מכשור

הצוות המקצועי שלנו עושה שימוש במכשירים חדישים למיפוי הצנרת במבנה עד לרמת דיוק מקסימלית. בתוך עמודים או קירות ומתחת ליציקה או רצפה עד לעומק של 2.5 מטר.

הדמיה תרמית

מצלמה בעלת רגישות גבוהה ביותר משמשת אותנו לצורך הערכת היקף התפשטות הלחות. הודות לרמת הרגישות הגבוהה שלה, המצלמה מסוגלת לספק דיאגנוזה ברורה לכל סוגי האיטומים - גגות, קירות גבס, בטון, בלוקים ואפילו בטון מזויין.

התוצאה שמתקבלת מההדמיה פשוטה להבנה וברורה מאוד. אזורי הלחות מסומנים על גבי תמונת סטילס של האיזור הנבדק.

דוחות

בסופו של תהליך האיתור נגיש דוחות מסודרים שיכולים לשמש כרפרנס למהנדסים, קבלנים וגם לדייר לצורך מעקב והשוואה. הדוחות מוצגים בצורה קריאה ופשוטה להבנה לכל אחד ללא צורך בהכשרה מקצועית.

תוקף משפטי

חוות הדעת המקצועיות של סניטיישן טכנולוגיות קבילות בבית משפט.

מצלמות חדישות

לצורך תיקון הנזילות נעשה שימוש במצלמות מיוחדות שמתאימות לכל קוטר וסוג של צינור כולל מרזבים.

תעוד בוידאו

המצלמות מגיעות עם מוניטור ומייצרות צילומי וידאו צבעוניים וברורים. בסיום התהליך יסופק עותק של סרט הוידאו המתעד את תהליך מיפוי הצנרת, את הנזילה ואת התיקון.

פתיחת סתימות

המצלמות משמשות לפתיחה של סתימות קשות ומאפשרות להביא את הצנרת למצב כמעט חדש.

צינתורים

באמצעות צינור פניאומטי (צינור שדרכו מוזרם אוויר) שבקצהו בלון נעים עם המצלמה בתוך הצנרת ותוך כדי התהליך מאתרים את מיקום הנזילה המדוייק, במקרה הצורך מנפחים את הבלון (ממש כמו בצנתור רפואי).

במקרים רבים חוסך תהליך הצינתור פתיחה של הכיסוי (עמוד או קיר) והתיקון נעשה מיידית.

מחשבים לאיתור ריכוזי מים

במקרים של הצטברות נוזלים תת קרקעית נעשה שימוש במחשב מיוחד שמשמש לאיתור ריכוזי מים וחוסך את הצורך בשבירת הריצוף. המחשב מציג אחוזי רטיבות מתחת לריצוף.

במקרים רבים ימנע המחשב עבודה מיותרת, לדוגמא כאשר יש התקלפות של הצבע מעל הפאנל (עליה קפילרית - תופעה המתארת מים ש"מטפסים" כלפי מעלה לקיר) אבל בפועל, למרות התקלפות הצבע - הקיר מתחת כבר יבש.