לחיוג מהיר: 052-2500802

טיפול בהצפה

טיפול בהצפה למניעת נזקים חמורים

הצפה זה למעשה אחד מחלומות הבלהות של רבים מאיתנו – בית מוצף שבו הדברים צפים והנזילה מגיעה עד לשכנים. למצב שכזה יש השלכות רבות גם עבור הבית שלכם, אך גם של השכנים. בשורה התחתונה, מדובר באירוע יוצא דופן שיכול לדרוש לא מעט תיקונים והליך שיקום ארוך. מה שאומר שהמומחה שתזמינו לביצוע הטיפול הינו חשוב מאוד להצלחה של העניין. כמו כן, הבעיה העיקרית של ייבוש הצפה היא שהמים הגיעו לכל מקום בבית, מה שעשוי לדרוש פינוי של הדיירים לזמן הטיפול. אך לא כאשר הוא נעשה על ידי חברה מובילה בתחומה כמו סניטיישן טכנולוגיות העושה שימוש בשיטות המתקדמות ביותר ובמכשור האיכותי ביותר המאפשר לבצע את תהליך השיקום מהר, ללא יותר מדי טרחה עבור בני הבית, תוך שמירה על סף רעש נמוך, כך שלא יפריע גם לשכנים, ובצריכת חשמל מדודה (מה שמאפשר למזער הוצאות נוספות בלתי צפויות).

החשיבות של ביצוע ייבוש רצפה בזמן

פעמים רבות אנו לא מעריכים נכונה את ההשפעה שיש למים – השפעה הרסנית ביותר, שאם לא משתלטים עליה בשלבים המוקדמים, הנזק עשוי להחמיר ואף להפוך לבלתי הפיך. אחת הבעיות הנפוצות ביותר לאחר הצפות, היא הופעה של עובש באזורים בבית, זאת עקב חדירת לחות לתוך הקירות. הטיפול במצב זה דורש מספר שלבים, כאשר השלב הראשון הוא הערכה של כמות הלחות שחדרה לרצפה, לקירות ולתשתיות השונות בבית. לאחר מכן נבנית תוכנית עבודה שעיקר מטרתה הינה לייבש את כל הלחות הבלתי רצויה שנוצרה בבית, כולל ייבוש רטיבות ברצפה. לאחר הייבוש לא יהיה יותר מזון לבגי העובש ואז הם יפנו למקור אחר מחוץ לבית.
מעצם ביצוע הייבוש שלנו הרווח שלכם הוא כפול, ההדברה אצלנו ביולוגית לחלוטין! ואילו בהדברה בכימיקלים כנגד עובש נוצרת פעולה הפוכה שבה הנבג מתחזק ומפתח עמידות בפני החומרים הכימיקלים ובכך נהיה קטלני יותר כלפי האדם.

טיפול בהצפה - בית מוצף | טיפול בהצפה | ייבוש הצפה | ייבוש רצפה

פתרונות לבית מוצף - שיטות חדשניות ועבודה יעילה

זמן משחק תפקיד חשוב ביותר בהליך הטיפול בהצפה. ללא עבודה מתוזמנת הלחות עשויה לחדור עמוק יותר לתוך הקירות ולדרוש תיקונים יותר מקיפים מאשר אם המצב היה נעצר בשלבים מוקדמים יותר. לכן במקרים של בית מוצף, הטלפון הראשון שעליכם לעשות הוא לחברת סניטיישן טכנולוגיות. אנו נגיע אליכם בפרקי הזמן הקצרים ביותר ונבצע את כל הדרוש על מנת למזער את הנזקים ולהתחיל את ההתמודדות עם הפגיעה הבלתי נמנעת באופן מיידי.

ייבוש רצפה וקירות

חברת סניטיישן טכנולוגיות נעזרת בשיטות החדשניות ביותר להתמודדות עם הצפות, כולל מכשור מוגן בפטנט המיומן בשאיבה של הלחות מבלי לפרק רצפות או  גורמי תשתיות חשובים בבית. כמו כן, המומחים שלנו מיומנים בהתמודדות עם לחות בקירות באמצעים שונים, כולל ציפוי בגבס. תוכנית העבודה נבנית על בסיס המצב של הבית, ומוגשת לאישורו של הלקוח. חשוב לציין שכל השיטות של טיפול בהצפה מאפשרות חיי שגרה רגילים בתהליך שעשוי לקחת מספר ימים, אך בסופו המצב יהיה כפי שהיה לפני ההצפה – יבש, נקי ובטיחותי.

חשוב מאוד שלא להשאיר את העניין ללא טיפול, משום שהלחות חודרת יותר ויותר לעומק הקירות ועשויה להגיע לקירות חיצוניים או לקירות של השכנים ולגרום נזק בלתי הפיך לבית ולסכנת נפשות. אם התרחשה הצפה בבית שלכם, צרו קשר עם סניטיישן טכנולוגיות עוד היום ועצרו את הנזק!