לחיוג מהיר: 052-2500802

ייבוש

ייבוש רטיבות ברצפה | ייבוש פרקט | ייבוש פרקטים | הצפה פרקט

ייבוש רטיבות ברצפה - אצלנו נשארים לגור בבית! 

חול, זיפזיף, סומסום, מדה או יציקת בטון - אנחנו יודעים לייבש הכל (גם אגמים...), כולל משטחים גדולים וגם בעומקים חריגים.

שיש, אבן טבעית (מקומית או ייבוא), פרקט או ריצוף, נדאג לבצע ייבוש רטיבות ברצפה במינימום פגיעה במשטח וללא הפרעה לשגרת החיים של דיירי הבית.

אנחנו בסניטיישן טכנולוגיות מבינים את החשיבות של שמירה על השגרה והצוותים שלנו עושים הכל כדי לא לפגוע בנוחות שלכם, דיירי הבית.

כל תהליך ההתקנה והייבוש נעשה בשיתוף מלא אתכם שזה אומר בחירת מיקום המכונות ומיקום הפתחים בריצוף, אם בכלל, כי אנחנו מסוגלים לייבש רטיבות ברצפה במשטחים מכל סוג גם ללא פתיחת פתחים ברצפה.

שקיפות היא אחד מערכי הליבה שלנו ולכן לפני ובמהלך הייבוש חלק מהמכשור שלנו הוא מחשב שמודד אחוזי לחות ובאמצעותו תוכלו לראות את רמת הרטיבות שנותרה וקצב התקדמות הייבוש בכל רגע נתון.

ייבוש פרקטים

פרקטים מהווים קישוט לבתים החדשניים והמרשימים ביותר, אך כולם יודעים שהפרקט רגיש מאוד למים ומספיק שהמשטח ייחשף למים פעם אחת על מנת שייווצרו גבשושיות מתחת לפרקט, מעין "גלים" ובמקומות מסוימים אפילו בקיעות של הפרקט. על מנת למנוע נזק בלתי הפיך, יש לבצע הליך ייבוש פרקט כבר עם הופעת הסממנים הראשוניים לרטיבות. אילו שיטות ייבוש פרקטים מקובלות כיום בשוק ?  

ראשית, חשוב לציין שחברת סניטיישן טכנולוגיות עושה שימוש בשיטות ייבוש רטיבות ברצפת פרקט משני סוגים: ייבוש סומסום וייבוש חול. מדובר בשיטות הייבוש המתקדמות ביותר בתחום, כאלה המאפשרות להגיד שלום ולא להתראות לרטיבות מבלי לפרק את הפרקט – שזו למעשה השיטה ה"מתבקשת", הסרה של כל המשטח, ייבוש השטח מתחתיו והרכבה מחדש ,אך לא בלבד שמדובר בהליך יקר שבמהלכו עשוי הפרקט להיפגע עוד יותר אלא שהוא דורש פינוי של הבית מהחפצים והדיירים. חברת סניטיישן נוקטת אך ורק בשיטת המאפשרות להשיג את המטרות ללא כל אי נעימות ללקוחות ! אצלנו לא מפנים חפצים והלקוחות נשארים לגור בבית ! ואיכות החיים לדיירי הבית לא נפגעת.

ייבוש חול בהצפת פרקט

כאשר התרחשה הצפה בפרקט והחול שמתחת לרצפות נהיה ספוג מים, נדרש ייבוש רטיבות ברצפה באמצעות צינוריות מיוחדות. בשלב הראשוני נמדדת הלחות שבחול, על מנת להעריך את היקף העבודה.
בשלב הבא, הייבוש נעשה בשיטות מתקדמות המוגנות בפטנט ובאמצעות מכשור מתקדם שמושך את המים ממתחת לרצפות ומוביל אותם לביוב, מבלי לפגוע או לפרק את הפרקט.

ייבוש סומסום בהצפת פרקט

"סומסום" זהו למעשה סוג של חצץ דק שנמצא מתחת לסוגים מסוימים של פרקט , כאשר החצץ נרטב מתחילות התופעות הלא רצויות של הפרקט ועשוי להיות נזק בלתי הפיך.
ייבוש סומסום זהו הליך שעשוי לקחת מספר ימים, אך לא דורש פינוי של הדיירים מהבית, הליך שנעשה יחסית בשקט ובאמצעות המכשור הטכנולוגי החדשני, תוך שמירה על צריכת חשמל נמוכה.

חברת סניטיישן טכנולוגיות דואגת לספק לכם אך ורק את השיטות החדשניות ביותר של ייבוש פרקטים ועושה הכל בכדי שהמטרה תושג בהצלחה ומבלי לפגוע בשגרה היומיומית של חייכם. 

להרחבה על שיטות ייבוש חול וייבוש סומסום לחץ כאן

יש לכם פרקט?

אל חשש. רוב הסיכויים שלאחר הייבוש לא תצטרכו להחליף פרקט (עץ גושני), גם אם עבר הצפה או רטיבות.  

אנחנו יודעים ליישר פרקט ש"פתח שפתיים" והפך לגלי וגם להחזיר לרצפה פרקט שעלה מעל הריצוף.

איך זה נשמע במספרים?

  • 12 מטר זה הרדיוס שכל אחת מהמכונות המתקדמות שלנו יודעות לשאוב ולייבש.
  • 10X10 ס"מ זה הפתח הקטן שנדרש בריצוף. בפרקט נקדח קידוח כוס שאותו נחזיר עם דבק מיוחד בצבע הפרקט. מיקום הפתחים נבחר ביחד עם הלקוח במקום נסתר.
  • 60 ס"מ זה עומק הייבוש המקסימלי אותו הצלחנו לייבש עד היום (וזה עמוק מאוד), אבל אתם מוזמנים לאתגר אותנו.
  • 24 שעות זה הזמן שהמכונות עובדות עם מינימום הפרעה לשגרת החיים. ניתן להפחית את רעש המכונות (שמראש משמיעה רעש בעוצמה של מזגן) ובכל רגע נתון אפשר להפסיק את פעולת המכונות עם כפתור הפעלה פשוט.
  • 480 מ"ר זה הבית הפרטי הכי גדול שייבשנו עד היום אבל כבר אמרנו שאנחנו אוהבים אתגרים?

מה זה אומר לגביכם?

בעצם לא הרבה. החיים בבית ממשיכים להתנהל כרגיל.

  • זיהום אוויר – אז זהו, שאין. שימוש בפילטרים מיוחדים ותהליכים לניקוי האוויר גורם לכך שבזמן פעולת המכונות האוויר בבית נקי הרבה יותר מהאוויר הרגיל.

  • רעש – כמעט ולא. הרעש שמשמיעות המכונות דומה לרעש פעולתו של מזגן. 

  • ניקוז – גם זה עלינו. המכונות שלנו מנקזות את המים הנשאבים בעצמן דרך פתחי הניקוז הקיימים בבית ובלי לנטרל אמבטיות או כיורים שנמצאים בשימוש יומיומי.